Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Node
mr: शाखा
