Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: None.
my: ဘာမှမရှိ

en: translate
my: ဘာသာပြန်ပါ
