Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Node
ne: नोड
