Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Node
pl: Węzeł

en: None.
pl: Brak.

en: revert
pl: przywróć

en: export
pl: eksportuj

en: translate
pl: przetłumacz
