Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: delete
sv: radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Node
sv: Nod

en: None.
sv: Ingen.

en: revert
sv: återställ

en: export
sv: exportera

en: translate
sv: översätt
