Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: None.
th: ไม่มี

en: revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน
