Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: delete
tr: sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Content type
tr: İçerik tipi

en: Node
tr: Düğüm

en: None.
tr: Hiçbiri.

en: revert
tr: geri al

en: export
tr: dışarı ver

en: translate
tr: çeviri
