Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Label
vi: Nhãn

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: None.
vi: Không có.

en: revert
vi: trở lại

en: export
vi: xuất ra
