Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Weight
ast: Pesu

en: edit
ast: editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Node
ast: Noyu

en: None.
ast: Nengún.

en: revert
ast: desfacer
