Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: None.
ca: Cap.

en: revert
ca: reverteix

en: translate
ca: tradueix
