Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།
