Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Node
hu: Tartalom

en: None.
hu: Nincs.

en: revert
hu: visszaállítás

en: export
hu: exportálás

en: translate
hu: lefordít

en: tabs
hu: fülek
