Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Node
hy: Նոդ
