Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: delete
it: elimina

en: Cancel
it: Annulla

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Node
it: Nodo

en: None.
it: Nessuno.

en: revert
it: ripristina

en: export
it: esporta

en: translate
it: traduci
