Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Node
kk: Түйін

en: None.
kk: Ешбір.
