Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ
