Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: None.
lt: Joks.

en: revert
lt: sugrąžinti

en: export
lt: eksportuoti

en: translate
lt: išversti
