Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: None.
nl: Geen.

en: revert
nl: terugzetten

en: export
nl: exporteer

en: translate
nl: vertalen
