Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: delete
nn: slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: None.
nn: Ingen.

en: revert
nn: tilbakestill
