Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Node
oc: Nosèl

en: None.
oc: Pas cap.

en: revert
oc: restablir

en: export
oc: exportar

en: translate
oc: traduire
