Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Node
sk: Uzol

en: None.
sk: Žiadne.

en: revert
sk: vrátiť
