Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Node
sl: Vozlišče

en: None.
sl: Brez.

en: revert
sl: povrni
