Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Label
ug: بەلگە

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: None.
ug: يوق.
