Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Node
be: Вузел

en: revert
be: адкат

en: export
be: экспартаваць

en: tabs
be: панэлі
