Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: translate
bo: ཡིག་སྒྱུར་བྱེད
