Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Label
bs: Oznaka

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Node
bs: Nod

en: revert
bs: vratiti
