Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: delete
is: eyða

en: Cancel
is: Hætta við

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Node
is: Nóða

en: None.
is: Ekkert.

en: revert
is: bakfæra
