Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Label
ru: Метка

en: Content type
ru: Тип материала

en: Node
ru: Материал

en: None.
ru: Нет.

en: revert
ru: вернуть

en: export
ru: экспорт

en: translate
ru: перевести

en: tabs
ru: вкладки

en: Tab name
ru: Имя вкладки
