Node Tab (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: None.
sr: Ништа.
