Node Tab (7.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Label
te: లేబుల్

en: None.
te: ఏమీలేదు.
