Node Tab (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Node
uk: Матеріал

en: None.
uk: Ні.

en: revert
uk: відновити

en: export
uk: експорт

en: translate
uk: перекласти

en: tabs
uk: вкладки
