Node Template (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: yes
af: ja

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Configure
af: Verstel

en: Published
af: Gepubliseerd
