Node Template (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Configure
ast: Configurar

en: no
ast: non

en: Published
ast: Espublizáu

en: Owner
ast: Dueñu
