Node Template (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: yes
be: так

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Configure
be: Правіць

en: no
be: не

en: Published
be: Апублікавана

en: Owner
be: Уладальнік
