Node Template (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: no
bg: не

en: Published
bg: Публикувано
