Node Template (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Published
bn: প্রকাশিত
