Node Template (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: yes
bs: da

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Published
bs: Objavljeno
