Node Template (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: yes
cs: ano

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Configure
cs: Nastavení

en: no
cs: ne

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Owner
cs: Vlastník

en: Modified
cs: Upraveno
