Node Template (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Next
cy: Nesaf

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: no
cy: na

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi
