Node Template (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Next
da: Næste

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: yes
da: ja

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Configure
da: Konfigurér

en: no
da: nej

en: Published
da: Udgivet

en: Owner
da: Ejer

en: Modified
da: Ændret
