Node Template (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Configure
eo: Agordu

en: Published
eo: Publikigita
