Node Template (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Configure
et: Seadistus

en: no
et: ei

en: Published
et: Avaldatud

en: Owner
et: Omanik

en: Modified
et: Muudetud
