Node Template (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: no
eu: ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Owner
eu: Jabea

en: Modified
eu: Aldatua

en: duplicate
eu: bikoiztu
