Node Template (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Next
fi: Seuraava

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Configure
fi: Määrittele

en: no
fi: ei

en: Published
fi: Julkaistu

en: Owner
fi: Omistaja

en: Modified
fi: Muokattu

en: duplicate
fi: kopioi
