Node Template (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (12 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Configure
fil: Ayusin

en: Published
fil: Inilathala
