Node Template (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Next
fr: Suivant

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: yes
fr: oui

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Configure
fr: Configurer

en: no
fr: non

en: Published
fr: Publié

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Please enter a numeric value.
fr: Veuillez saisir une valeur numérique.

en: Modified
fr: Modifié

en: duplicate
fr: dupliquer
