Node Template (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Configure
gl: Configurar

en: no
gl: non

en: Published
gl: Publicado

en: Owner
gl: Propietario

en: Modified
gl: Modificado
