Node Template (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: yes
hr: da

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Configure
hr: Prilagodi

en: no
hr: ne

en: Published
hr: Objavljeno

en: Owner
hr: Vlasnik
