Node Template (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Configure
hu: Beállít

en: no
hu: nem

en: Published
hu: Közzétéve

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Modified
hu: Változtatott

en: duplicate
hu: megkettőzés
