Node Template (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: no
jv: ora

en: Published
jv: Dipacak

en: Owner
jv: Sing duwé
